Optimalizace staveb

Zoptimalizování stavby je klíčové pro kvalitní bydlení. Navrhneme jednoduché, ekonomické a ekologické řešení s maximálním využitím dotací, díky čemuž jsou pro většinu zákazníků náklady přijatelné a návratnost investice v řádu jednotek let.

Cílem optimalizace je kombinace takových opatření, která jednak přinesou provozní úspory, zvýší komfort bydlení, jsou ekologické a lze čerpat co nejvyšší možné dotace.

Optimalizace probíhá na základě energetických výpočtů u novostaveb ve fázi projektu a u stávajících objektů na základě skutečných spotřeb (účty za elektřinu, plyn, vodu).

O technologii

Návrh jednotlivých technologických balíčků pro Váš objekt vždy vychází z energetické optimalizace stavby.

Po osobní schůzce s Vámi je vždy navržen individuální systém zvolené technologie. Kontaktujte nás a domluvte si s námi setkání, kde vše potřebné vyřešíme.

Jak to funguje

Náš projekční tým Vám zajistí architektonicko-stavební a energetický návrh Vašeho budoucího domu s ohledem na požadavky budovy s nulovou spotřebou energie a s ohledem na použití obnovitelných zdrojů energie. Jsme zkušený tým projektantů energeticky pasivních domů. Naše návrhy vycházejí především z osobní schůzky s Vámi, a následného ekonomického a funkčního zadání stavby.

Kdo se o Vás postará

Ing. Jiří Kobr
Ing. Jiří Kobrmontáže, příprava zakázek, smlouvy
+420 739 041 285
info@envismart.cz
Ing. Josef Neubauer
Ing. Josef Neubauerprojekce, energetické výpočty, dotace NZÚ
+420 731 262 361
info@envismart.cz

ENVISMART

Možnost získání dotace

ENVISMART

Kreativní řešení

ENVISMART

Kvalitní instalace